csontkinövés

2016-10-06 09:48:08
Jelige: "vitamin"
Tisztelt Doktornő! Hajhullásra szedtem revalid kapszulát, 3*1-et 1 hónapot át. Csontkinövést vettem észre nemrég a bordámon. Lehet esetleg összefüggés a sok revalid és a csontkinövés között? A vitamint tartalmaz a revalid kapszula? Válaszát előre is köszönöm!

2016-10-20 10:56:50

Kedves KÉrdező!

A revalid kapszula nem tartalmaz A-vitamint, és nem tartom valószínűnek, hogy a csontkinövést ez a készítmény okozta volna. Érdemes megvizsgáltatnia a kinövést egy ortopéd szakorvossal.

 

Üdvözlettel

Hozzászólások:


Új hozzászólás írása
Minden mező kitöltése kötelező!

Bejelentkezés Gyógyszerészeknek

Testtömeg index BMI

Pulzus Számláló



 

Az oldalon történő látogatása során cookie-kat ("sütiket") használunk. Ezen fájlok információkat szolgáltatnak számunkra a felhasználó oldallátogatási szokásairól, de nem tárolnak személyes információkat. Az oldalon történő továbblépéssel elfogadja a cookie-k használatát. További információk ADATVÉDELMI NYILATKOZAT.

Elfogadom a cookie szabályzatot az oldalon